tr

Beton Direkli Tel Örgü

Beton Direkli Tel Örgü

Beton direkli tel örgü siparişi vermeniz durumunda oldukça uzun bir vadede bir daha tel örgü işi ile uğraşmayacağınızı ifade edebiliriz. Zira bu tel örgüler en sağlam teller arasında yer almaktadır.

Özellikle yüksek güvenlik gerektiren yerlerde beton direkli tel örgü kullanımına rastlamaktayız. Zira toprağa çakılan beton direkler sayesinde son derece güvenli bir ortam oluşturulabilmektedir. Böylelikle gerek doğa şartları sebebiyle gelecek tehditler gerekse de insan eliyle gelebilecek tehditler bertaraf edilebilmektedir.

Beton Direkli Tel Örgü Özellikleri

Beton direkli tel örgü

3 metrelik tel uzunluğunun ardından zemine bir beton direk çakılmaktadır. Her bir 3 metrede bu sistem devam etmektedir. Bunun yanı sıra tellerin yüksekliği de ihtiyaç doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Beton direkli tel örgü aynı zamanda en üst kısmına dikenli tel çekilmesine de son derece müsaittir. Bu sayede güvenlik kat be kat artırılmaktadır.

Bu tel çeşidi aynı zamanda bağ ve bahçelerde hayvanların talanından korunmak için de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Sizler de talep etmeniz halinde firmamızdan bu hizmeti edinebilirsiniz.

Beton Direkli Tel Örgü Avantajları

Beton direkli tel örgü siparişi vermeniz durumunda oldukça uzun bir vadede bir daha tel örgü işi ile uğraşmayacağınızı ifade edebiliriz. Zira bu tel örgüler en sağlam teller arasında yer almaktadır. Güneş, yağmur, dolu ve kar gibi doğa olayları bu tele herhangi bir zarar vermeyecektir. Aynı zamanda yere sağlam bir şekilde çakılmış olması sebebiyle de rüzgarlar karşısında yerlerinden çıkmaları söz konusu olmayacaktır.

İşte sizler de tüm bu imkânlardan istifade etmek istiyorsanız bu durumda sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Boru Direkli Tel ÖrgüDikenli Tel
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Hoş Geldiniz..
  Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
  1