tr

Boru Direkli Çit

Boru Direkli Çit

Boru direkli tel çit fiyatları diğerlerine nazaran daha uygun oldukları için geniş arsa kapatmalarında çokça tercih edilir.

Genellikle boş arazilerin, hava alanlarının ve konutların güvenliğini sağlamak için boru direkli çit sistemleri kullanılır. Kolay taşınır ve zahmetsiz olması açısından da beton direkler yerine tercih edilir. Kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Müşteri talebine göre antipas, yağlı boya antipas ve polyester kaplı olmak üzere 3 şekilde hazırlanabilir.

Boru direkli çit

Çap ölçülerinin ayarlanması ve şekillendirme işlemlerinden sonra monte edilir. Dekoratif dokusuyla da yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirir.

Boru Direkli Çit Özellikleri

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Yaşadığınız mekanları sizin için güvenli hale getirir. Boru direkler isteğe bağlı olarak; antipas, antipas + yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanarak müşteriye sunulur.

Boru direkler istenilen ölçülerde kesilerek bükülme (kavis) özelliğine sahiptir. Direklerin et kalınlıkları 1.5mm ile 3mm arası değişen ölçülere sahiptir. Direklerin çap ölçüleri; istenilen ölçülerde hazırlanılabilmektedir.

Ekonomik, emniyetli, şık, uzun ömürlü ve Yüksek malzeme kalitesine sahiptir. Her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahiptir.

Dikenli TelFens Teli
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Hoş Geldiniz..
  Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
  1