tr

Boru Pano Çit

Boru Pano Çit

Boru pano çit sistemleri binalarınızın ve iş yerlerinizin etrafında, dekoratif bir görüntü oluşturmakla birlikte güvenliğinizi üst seviyelere taşır.

Boru pano çit, dış mekanlarda güvenliği sağlamak ve güvenliği sağlamanın yanı sıra dekoratif bir görünüme sahip olmak amacıyla kullanılan bir üründür. Bu çitler genellikle özel olarak kullanılan alanların etrafını çevrelemeye yarar. Kullanımı oldukça kolaydır ve bu özelliğinin yanı sıra sağlam ve hoş bir görüntüye de sahiptir.

Bulundukları mekanda estetik özelliklere dikkat eden ve aynı zamanda korumanın sağlanmasını amaçlayan müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında boru pano çit gelmektedir.

Boru Pano Çit Özellikleri

Boru pano çit

 Boru pano çitler genellikle sıcak galvaniz ile bazen de PVC ile kaplanıp yıllar boyunca kullanımını sağlayacak dayanıklılığa sahip bir yapıda üretilir. Bulunduğu ortamın koşullarından etkilenmediği için bakım masrafını en aza indirger.

Olumsuz hava koşulları yapısında bir değişikliğe neden olmaz. Klasik çitlerin estetik yoksunu görünümünden kurtulmak isteyen insanların boru pano çit ile bu estetik anlayışa kavuşmaları sağlanır. Çevre güvenliğinizi sağlarken sizi bir hapishanenin içindeymiş gibi hissettirmez. Modern bir şekilde güvenlik sorunlarınızı çözüme kavuşturur. Sert bir yapıya sahip oldukları için güvenlik ihlallerine izin vermez.

Herhangi bir bakım gerektirmediği gibi boya bakımı da gerektirmediğinden ekonomik açıdan oldukça fayda sağlayan bir üründür. Montajlama işlemi gerçekleştirilirken kullanılan özel çerçevelerle sert görünümü sağlamlaştırılır.

Genellikle bu çitlerde yeşil renk tercih edilmekle beraber müşterinin dilediği renk de kullanılabilir. Genellikle 3 metre ara ile dikilen borular, çift taraflı durdurucu payanda monte edilerek sağlamlaştırılır. Örgü telleri 3 sıra gergi teli şeklinde çekilir. Dilenirse bu teller galvaniz veya PVC ile kaplanır. 

Boru Pano Çitin Kullanıldığı Yerler

 • Ev ve iş yerleri,
 • Özel olarak korunması istenilen alanlar,
 • Spor sahaları,
 • Siteler.

Boru Pano Çit Fiyatları

 Kullanım alanında tercih edilen uzunluk ve boru sayısına göre farklılık göstermektedir. Kullanılan malzeme, boruların ve tellerin kaplandığı ürün, boruların ve tellerin uzunluğu fiyatın farklılık göstermesine neden olmaktadır.

Kişisel tercihinize ve kaplanacak alanın boyutuna göre hesaplanan fiyat çoğu güvenlik çitinden daha az maliyetli olmaktadır. Uzun ömürlü ve estetik bir ürün olması nedeniyle kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Dış mekanın olumsuz koşullarından etkilenmemesi, boya masrafının olmaması uzun vadede oldukça ekonomik bir tercihe imza atmış olmanızı sağlayacaktır. 

Yüksek Güvenlik ÇitiDekoratif Çim Çit
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1