tr

Dekoratif Panel Çit

Dekoratif Panel Çit

Dekoratif panel çit modelleri ile sınırlamak istediğiniz alanlarınızda dekoratif çit görünümü sağlayabilirsiniz. Farklı renk ve ölçüleri ile kullanışlı bir üründür.

Dekoratif panel çit sistemleri, adından da anlaşılacağı üzere diğer panel çit sistemlerinden farklı olarak tek telli olarak üretilmekte ve görsel tasarım için üzerinde dekoratif desen bulunmaktadır. Ayrıca sağlamlığı, dayanıklılığı ve üst kısmındaki dekoratif deseniyle de popülerdir.

Dekoratif Panel Çit Avantajları

dekoratif panel çit

Sanayide ve piyasada tasarım ve estetik amaçlı imal edilip kullanılan, adından da anlaşılacağı gibi dekorasyona ve estetiğe önem veren kullanıcıların tercih ettiği panel çit sistemidir. Mevcut en dayanıklı ve dekoratif tek panel çit sistemlerinden biridir, servis açısından en hızlı ulaşılır ve kurulum ekibimiz tarafından en hızlı kurulur. İklim koşullarında yağmura, güneşe ve UV ışınlarına karşı dayanıklı ve elverişli, yüksek kaliteli dekoratif tek panel çit sistemidir.

Dekoratif Panel Çit Kullanım Alanları

Site çevreleri, bina çevreleri, spor sahaları, otoyol kenarları, limanlar, demiryolları ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Dekoratif panel çitler çok az bakım ile yüksek dayanıklılık sunan oldukça popüler bir metal üründür. İdeal olan galvanizli çelik, tüm iklimlerde mükemmel performans ve mükemmel hava ve korozyon direnci için bu ürünlerde kullanılır.

Dekoratif Panel Çit Uygulama

 Dekoratif panel çit ve panel kapı gibi tüm uygulamalar için uygun çok yönlü ve güvenli tasarım sunan bir firmayız. Farklı proje türlerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için 4 çeşit tasarım mevcuttur. Ayrıca 4 tasarımın her birine uyan panel kapı ürünleri de sunuyoruz. Panel çit çeşitleri farklı kalınlıklarda, örgü aralıklarında, yüksekliklerde, genişliklerde ve renklerde üretilebilir.

Panel Çit Firması olarak tüm çeşitlerin imalatını yapmaktayız. Bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle üretim yoluyla paylaşmak için buradayız. Kurulduğumuz günden bu yana deneyimli bir tel örgü üreticisi kadromuz var.

Panel Çit, Tavuk Tel, Çim Çit, Yüksek Güvenlikli Çit, Bahçe Tel, Dikenli Tel gibi çeşitlerinde üretimini yapıyoruz. Şirketimiz sektörde kısa sürede tanınır hale geldi. Kuruluşumuzdan bu yana, kaliteye ve zorlukların üstesinden gelme kararlılığına bağlıyız. Bu ilkelerimizden asla vazgeçmedik. Şirketin değişmez ilkeleri her zaman kalite, hizmet, zamanında teslim etmek ve uygun fiyat olmuştur. 

Dekoratif Panel Çit Sistemleri Özelikleri 

İnsanlar özel alanlarını belirlerken, mekanlarda da bu güvenliğin sağlanmasını ister. Bunun için de dekoratif panel çit çeşitleri tercih edilir. Özellikle estetiğe önem verenlerin farklı şekillerde bulunan dekoratif panelleri tercih etmesi, mekanın bu kısmının da güzel görünmesini sağlar.

 Dekoratif çit paneller 3 boyutlu ya da farklı dizaynlara sahip şekillerde tercih edilebilir. Renk ve diğer seçeneklerin bulunduğu farklı opsiyonlar konusunda karar vererek, uygulama için bizimle iletişime geçebilir. Farklı göz aralıkları ve boyutlarda kapılı ya da kapısız çit panellerinizi dekoratif olarak tercih edebilirsiniz.

 Dış mekanlarda ortak kullanım alanlarını özel kullanım alanlarından ayıran dekoratif panel çit çeşitleriyle her zaman beğeni kazanan uygulamalar yapabilirsiniz. 

Dekoratif Panel Çıt Kullanım Alanları

 Ev ve iş yerlerinin her yerinde kullanabileceğiniz dekoratif panel çit çeşitleriyle birçok yerde sınırlı alan yaratabilirsiniz. Çit panel ve kapama sistemi uygulamalarında kapılı seçenekler ve duvar üstü uygulamalar gibi farklı alternatifler bu panellerle tercih edilebilir.

 • Evlerin ve iş yerlerin çevreleri,
 • Otoparklar,
 • Bahçeler,
 • Özel mülk alanları,
 • Hayvan barınakları gibi alanlarda dekoratif paneller tercih edilebilir.

Fiyat açısından da çok ekonomik olan bu ürünler memnun kalacağınız birçok fırsatı sunarak, Hakan Çit’in deneyimli ekibinin elinden istediğiniz yerde uygulanabilmektedir. Bahçelerdeki ferforjelerle uyumlu olan dekoratif panel çit çeşitleri, memnun kalacağınız birçok alternatifle Hakan Çit güvencesiyle İstanbul’un her yerine uygulanmaktadır.

Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Hoş Geldiniz..
  Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
  1