tr

Düz Hat Jiletli Tel

Düz Hat Jiletli Tel

Düz hatlı jiletli tel istenilen uzunlukta, kalınlıkta ve keskinlikte yapılabilirler. Jiletlerin arasındaki boşluğun belli bir hesaba göre yapılması büyük önem arz eder.

Günümüzde güvenlik ihtiyacı hızla artmakta ve beraberinde caydırıcılıkta etkili olan güvenlik önlemlerine olan ihtiyaç da artmaktadır. Düz hatlı jiletli tel sisteminin kurulumu kolay ve estetik olup, yıllar içinde keskinliğini veya paslanmayı kaybetmeden hem şehirlerde hem de kırsal alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Düz Hat Jiletli Tel Özellikleri

Düz hat jiletli tel

Mevcut çitlerin üstüne, altına veya yanına ve duvarların üstüne, altına veya yanına yerleştirilebilir.0,50 mm kalınlığında keskin kenarlı jiletli tel, uygulama alanında maksimum güvenlik sağlar. Korozyonu önlemek için sıcak daldırma galvanizli şekilde üretmekteyiz. Yüksek güvenlik istenen yerlerde tel örgülere, duvarlara ve hatta direkler arasına tellere takılabilir.

Düz Hat Jiletli Tel Avantajları

Düz hatlı jiletli teller, tüm zamanların en etkili güvenlik önlemlerinden biri olarak kabul edilir ve istenmeyen dış etkilere karşı güçlü bir bariyer oluşturur. Jiletinden dolayı etrafındaki dikenli teller ürkütücüdür ve uzaklaştırıcıdır. Korumak istediğiniz alanların çevresinde kullanılan bu teller, alana giriş ve çıkışları kısıtlayarak kötü niyetli kişiler için caydırıcı etki yapar.

Kurulan bu sistem , istenmeyen müdahalelerle kişiye ciddi zararlar verebilir. Hal böyle olunca da güvenlik denilince akla gelen ilk seçeneklerden biridir. Her türlü zor şartlara karşı dayanıklıdır. Çabuk paslanmaz, çatlamaz . Görünüşü, ince demir tel üzerine jiletli tel ağıdır. Bu telin diğerlerinden en önemli farkı estetik olması ve kullanılan renklerin fırın renkleri olmasıdır.

Güzelliğinden dolayı genellikle villa çevresinde güvenlik ağı olarak da tercih edilmektedir. İnce bir yapıya sahiptir ve birden fazla sıra halinde düzenlenebilir. Bir diğer özelliği de klipssiz olmasıdır. Bu, tele daha güncel ve modern bir görünüm verir.

Düz Hat Jiletli Tel Kullanım Alanları

Bu klipssiz tasarımdaki tel, makine yapımıdır. Düz hat jiletli tellerin modern estetik yapısı nedeniyle genellikle özel mülk sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca sanayi parkları, binalar, yol kenarları, ticari tesisler vb. suç önleme tedbiri olarak bahçe çitleri ve çevrelerine kurulum yapılmaktadır.

Kullanılacağı yere göre istenilen ölçülerde imal edilebilmektedir. Firmamız istediğiniz türde ve ölçüde düz hatlı jiletli tel yapmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sizde detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için bizi arayın.

Kaynaklı Jiletli TelOlimpik Jiletli Tel
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1