tr

Ferforje Çit Sistemleri

Ferforje Çit Sistemleri

Ferforje çit ürünleri, müstakil evler, toplu konut çevreleri gibi farklı alanlarda estetik görüntüyü sağlamak ve güvenlik amacı için kullanılmaktadır.

Ferforje çitler görsel olarak en hoş gözüken çitlerdir. Villalar, oteller, askeri birlikler, belediyeler, kamu alanları, şahsi konutlar, park ve bahçelerde kullanılabilir. Alüminyum veya metal ayaklı seçenekleri vardır. Alüminyum ayakta enjeksiyon ile üretilen alüminyum ayak kullanılır. Her iki seçenek de uzun ömürlü ve kullanışlıdır. 

ferforje çit sistemleri

Ferforje çit sistemleri -75 derece ile +75 derece arasında tüm iklim koşullarına dayanıklıdır. Ferforje çit sistemlerinin üretimi esnasında koruyucu maddeler ekliyoruz. Bu maddeler güneşin soldurma yapan UV ışınlarına karşı çiti korur. Böylece satın aldığınız çit sizi yormaz, günlük bakım gerektirmez.

Ferforje Çit Hakkında

Ferforje çit sistemleri alıcıların istediği ölçülere göre yapılabilen özel ürünlerdir. Her alıcının talep ettiği ölçü ve ürün farklı olabilir. Alıcıların kullanacağı alanı belirtmesi üretim için daha uygun olur. Ferforje çitler boya ve bakım gerektirmez, alıcısına yük vermez. Oldukça kullanışlı bir üründür. Montajı oldukça kolay olan ferforje çitlerin montajı hakkında müşterilerimize bilgilendirmeler yaparak işlerini kolaylaştırmaktayız.

Firma olarak çit sistemleri üretimi konusunda oldukça tecrübeliyiz. Alıcı nerede ne tür bir çit kullanmak istediğini söylediği sürece her türlü yardım ve yönlendirmeyi yapıyoruz. Ürünlerimiz her türlü dayanıklık testlerinden geçmiştir. Aynı zamanda kalite kontrol de sağlanmıştır.

Ferforje çit sistemleri desenleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle desen kalıplarıyla üretim sağlıyoruz. Birbirinden farklı renk ve model olarak oldukça çeşitliliğe sahibiz. Alıcılarımıza üretebileceğimiz tüm desenleri gösteriyoruz. Alıcı da istediği model ve renkteki ferforje çitini seçerek bizlere bildiriyor. Bu şekilde üretime geçerek teslim sağlamaktayız.

Ferforje çit sistemlerinin ham maddesi yüksek yoğunluğu olan poliüretan oluşur. Poliüretan ömrü 50 yıla kadar uzanmaktadır. Bu açıdan bakılacak olursa satın aldığınız ferforje çit sisteminin de 50 yıl kadar dayanıklı olabileceğini düşünebilirsiniz. Çit sistemlerini özel teknolojik makinelerle standartlara uygun olarak üretmekteyiz. Ham madde olarak kullandığımız YYPE kesinlikle hiçbir canlının sağlığına zararlı değildir. Bu nedenle ferforje çit sistemleri okullarda ve hastahanelerde dahi kullanılabilir. 

Ferforje çit sistemleri geniş tasarım seçeneklerine sahiptir. Modüler sistem üretimimiz sayesinde satın aldığınız çitin kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. Oldukça rahat kurulum, sağlıklı ürün, hoş görsellik ve en uzun dayanım süresi ile sistemlerimizi size sunmaktayız.

Galvaniz Tel Örgü SistemleriGeçici Çit
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1