tr

Galvaniz Tel Örgü Sistemleri

Galvaniz Tel Örgü Sistemleri

Galvaniz tel örgüler, galvaniz kapla ile kaplandığı için paslanma, erime,kopma gibi durumlara karşı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Galvaniz tel örgü sistemleri, yüksek güvenlik gerektirmeyen alanlarda daha fazla tercih edilmektedir.

Galvaniz tel örgü sınırlandıracağınız alanın ölçüsüne göre üretilebilir. Galvaniz tel örgünün genel tel kalınlığı 02,50mm – 04mm olup göz açıklığı 30x30mm – 70x70mm arasındadır. Bir diğer ismi ise baklava gözenekli helezon çit teli diye bilinmektedir.

Bu tel örgü sınırları belirlerken oldukça yardımcı olmaktadır. Yeşil alanlara dikkat çekmek ve korumak için uygulanabilir. Güvenlik açısından da tercih eden vardır. Kolay şekil almasından dolayı düşük maliyetlidir ve güvenlik için pek de uygun bir tel örgü değildir. Yüksek güvenlik önlemi alınması gereken yerler için pek tavsiye edilmez.

Galvaniz Tel Örgü Özellikleri

Galvaniz tel örgü

Sıcak daldırma galvaniz kaplamadan üretimi tercih edilen galvaniz tel örgü, kullanılan galvaniz kaplamadan dolayı dayanıklıdır. Diğer tel örgülere kıyasla daha kolay şekil alabilir. Günümüz şartlarında basit ve ya yüksek güvenlik önlemleri ihtiyacı duyulmaktadır. Tel özellik itibariyle caydırıcı nitelikte olmasa da alanı koruyabilecek şekilde çevreler. Ekonomik bir tel örgüdür. Uzun ömürlüdür.

Galvaniz Tel Örgü Kullanım Alanları

Genellikle spor sahalarında görmeye alışık olduğumuz bir tel çeşididir. Galvaniz tel örgübirincil olarak güvenlik tedbiri için üretilmez. Özel alanların sınırlandırılması için üretilmektedir. Her mevsim şartlarına uygundur. Bahçelerin çevresinde de sıklıkla tercih edilir.

Bahçe çitlerinde genellikle galvaniz tel örgü tercih edilir. İhtiyaca göre yükseklik, uzunluk, kısalık ayarlanabilir. Paslanma ve erime yapmaması, ışığa maruz kaldığında ya da yağmurla temas ettiğinde galvaniz telin yapısının bozulmadığını gösterir.

Pvc Tel Örgü SistemleriBeton Direkli Tel Örgü
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Hoş Geldiniz..
  Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
  1