tr

Galvaniz Trapez Sac Levha

Galvaniz Trapez Sac Levha

Galvaniz trapez sac levha çeşitleri, silo, çatı ve depo yapımında da sıklıkla kullanılan bir ürün çeşididir.

Çok katlı apartman dairelerinden sıkılan bireyler, daha kolay hazırlanması nedeni ile prefabrik evlere yoğun ilgi göstermektedir.

Galvaniz Trapez Sac Levha

Sipariş verdikten sonra, kısa süre içinde hazırlanan ve birkaç gün içinde monte edilen bu evlerde, çatı ve cephe kaplama olarak değişik kalınlıkta üretilen galvaniz trapez sac levha çeşitleri kullanılır. Yağmur, kar, güneş ve rüzgâr gibi doğa olaylarına dayanıklı şekilde üretimi yapılan bu levhalar, bir kez döşendikten sonra uzun yıllar kullanma imkânı sunar. Çatlama, paslanma veya kırılma sorunu yoktur. Normal çatı ve duvar kaplamalarından çok daha ince olduğu için, kullanımı avantajlıdır. İstenilen her renge boyanma özelliği vardır. 

Çiftlik evlerinde ve tek katlı binalarda, güneşi kesmek için fazladan çatı eklemek gerekir. Balkon veya bahçelerde rahat oturmak için tercih edilen ek çatılar, genellikle hafif yapısı nedeni ile galvaniz trapez sac levha ile kaplanmaktadır. Uzman ellerde sağlam şekilde monte edildikten sonra, evlerin dış görüntüsünü tamamlayan özellikte bir üründür. Ayrıca sonradan binaya eklenen barakalar veya odun depoları sac levha sayesinde oldukça kolay şekilde yapılmaktadır.

Değişik kalınlıktaki galvaniz trapez sac levha çeşitleri, silo ve depo yapımında da sıkça kullanılan bir üründür. Soğuk ve sıcak geçirme kapasitesi düşük olduğu için, gıda malzemeleri dâhil tüm ürünlerin depolanması için, kullanışlı bir yapı malzemesidir.  İnşaat sahalarının belirlenmesi ve güvenliğinin sağlanması amacı ile de galvaniz trapez sac levha çeşitleri kullanılır. Özellikle geniş sahaya yayılan inşaatlarda, inşaat malzemelerinin dağılmasını önleyen ve yabancı girişleri engelleyen bir üründür. Hafif yapısı sayesinde, kolayca taşınabilir ve istenilen yere monte etmek birkaç saat sürer. Diğer duvar kaplamalarına göre daha hesaplı olduğu için, en fazla 1-2 yıl süren inşaatlar için oldukça avantajlı bir yapı malzemesidir.  

Galvaniz Trapez Sac Levha Fiyatı

İnşaat firmaları ve prefabrik konut imalatı yapan firmalar tarafından sıkça kullanılan bu ürün, müşteri tercihine göre değişik ebat ve kalınlıkta üretilir. Ekonomik galvaniz trapez sac levha çeşitlerinden edinmek için, Hakan Panel Çit firması ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. İstanbul’da üretim yapan firma, tüm yurda satış yapmaktadır. İnternet üzerinden sipariş vermek mümkündür. 

27/200 mm Trapez Formu Detaylı Üretilebilirlik Bilgileri : *1000 mm rulodan 1250 mm rulodan *Levha Kalınlıkları (min – max) : 0,30 mm – 1,20 mm 0,50 mm – 1,20 mm *Levha Faydalı Alan Genişliği : 800 mm 1000 mm *Levha Uzunluğu (min – max) : 1000 – 13500 mm 1000 – 13500 mm

Kullanım Alanları : Prefabrike yapı imalatında, Çatı ve cephe kaplamalarında, Baraka Yapımında, Silo, Depo ve inşaat sahası etrafında kullanılır. Duvar ve tavan kaplaması olarak dekorasyonda kullanılır.

Galvaniz Tel Örgü SistemleriGalvaniz Dikenli Tel
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1