tr

Geçici Çit

Geçici Çit

Geçici çit veya portatif mobil çit sisteminde yaz kış hava koşulları ne olursa olsun rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kar, yağmur ve suya maruz kaldığı zaman yıpranma, paslanma ve deforme olmaz.

Genelde sağlam ve kalıcı olan çit panel uygulamaları bazen geçici olarak da tercih edilebilir. Özellikle mobil durumlarda tercih edilen bu ürünler, istenilen yere taşınabilir ve uzon süre dayanıklı olduklarından yıllarca kullanılabilir. Hakan çit olarak geçici çit tercih eden müşterilerimize, istenilen özelliklerde ve adette bu ürünleri temin ediyoruz.

Geçici çit

Geçici olarak kullanacağınız birçok mobil çit, büyük ve küçük boyutlarda tercih edilebilmektedir. Her yere kolayca taşınabilen bu çit ürünleri ile kısa sürede güvenli alanları oluşturabilir, barikat kurabilirsiniz. Kurumsal ve kamusal talepleri de değerlendiren firmamız geçici çit çeşitleri konusunda da size destek vermektedir.

Geçici Çit Kullanım Alanları

Maçlar, güvenlik çemberleri, barikatlar ve ayrılması istenen bölümler için geçici olarak kullanılan mobil çitler, farklı boyutlarda, özelliklerde ve materyalde tercih edilebilir. Genelde polis barikatlarında gördüğümüz geçici çit, hem sağlam hem de taşınması kolay olmalıdır.

Bu yüzden özel olarak üretilen ve kullanım amacına göre farklı çeşitleri bulunan geçici çit çeşitleri kullanışlılık açısınan caziptir. Farklı ihtiyaçların karşılanmasını istediğinizde geçici çitleri güvenle tercih edebilirsiniz. Güvenlik kuvvetleri bu tür mobil çitleri çok sık tercih etmektedir.

Okullardaki ya da konserlerdeki etkinlikler, kalabalık toplulukların kontrol altında tutulması ve belirli bir yerin korunması için kalkan görevi gören çitler bu tür yerlerde kullanılır. Beton tabanlı ya da galvaniz şeklinde olan birçok farklı çeşit tercih edilebilir.

Galvaniz Tel Örgü SistemleriPvc Tel Örgü Sistemleri
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1