tr

Kaynaklı Jiletli Tel

Kaynaklı Jiletli Tel

Kaynak yöntemiyle jiletli telin kare veya dikdörtgen şekle getirilmesiyle oluşturulurlar. 300 mm, 450 mm ve 600 mm yüksekliğinde olan bu kaynaklı jiletli tel isteğe göre daha kısa veya daha uzun yapılabilir. Metal klipsler ile vidalanarak monte olur.

Kaynaklı Jiletli tel can ve mal güvenliği için alınan güvenlik önlemlerinden biridir. Kaynaklı jiletli telin tercih edilme sebebinin büyük bölümünü ekonomik oluşu ve ihtiyacı büyük oranla karşılıyor olması oluşturur. Alınan tedbirin gözle görünür olması da önemlidir.

Kaynaklı jiletli tel jiletlerinin keskinliği sonucu yaralanmalar ortaya çıkabilir. Bu özellikle hırsızlar açısından caydırıcı bir durumdur. Kaynaklı jiletli tel özel tasarlanmış olup, kanatlı galvanizlerin keskin uçlar oluşturacak şekilde kesilmesi ile oluşturulan tel çeşididir.

Kaynaklı Jiletli Telin Özellikleri

kaynaklı jiletli tel

Kaynaklı jiletli tel jiletlerinin keskinliğinden dolayı kullanıldığı alanda özel ve yüksek güvenlik önlemi oluşturur. Kaynak yapılarak telin kare ve ya dikdörtgen şekil alınmasıyla oluşur. Kullanılacak alanın ölçüsüne göre uzunluğu ve kısalığı değişkenlik gösterebilir.

Genellikle gri ve yeşil renkte tercih edilen tel, çit şeklinde de kullanılabilir. Renginde kararma olmaz, kırılmaz, kolay tahrip olmaz. Bu tellerin basit bir durumda deforme olması sonucu bakımı için yapan firmaya danışılabilir.

Kullanım Alanları

Farklı çap ve uzunlukta üretim yapılan ürün her türlü alan için uyarlanabilmektedir. Özellikle tesisler, hava alanları, yüksek güvenlik önlemi alınması gereken yerleşim yerleri, askeri alanlar için kullanılmaktadır.

Kullanım alanlarında belli bir sınırlama olmadığı için özel mülkiyet alanlarında da çoğunluk tercih etmektedir. Yüksek bariyerlere çit şeklinde monte edilen kaynaklı jiletli tel bölgeyi oluşabilecek tehlikelerden yüksek oranda korumaktadır.

Helezon Jiletli TelOlimpik Jiletli Tel
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1