tr

Klasik Panel Çit

Klasik Panel Çit

Klasik panel çit sistemleri çit ürünleri arasında kullanılan en çok tercih edilen panel çit sistemleri arasında yer almaktadır. Farklı ölçülerde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Panel çitler özellikle müstakil evlerin ve binaların güvenliği için kullanımı tavsiye edilir. Bazı yerlerde küçük kafesler veya bölmeler oluşturularak mekana giriş  ve çıkış sınırlarının belirlenmesi amacıyla kullanılır. Çitlerin mesafesi ve uzunluğu ihtiyaca ve isteğe göre ayarlanabilir. Bu nedenle en esnek çeşitlerden biridir. Klasik çitler yükseklik ayarı ile galvanizli metal telden imal edilmektedir.

Genel olarak renginin  yeşil olmasına rağmen birçok farklı renk seçeneği bulunmakta ve evrensel olarak uygulanabilen klasik panel çit çeşitleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Panel ve çelik çit  alanında  çevre güvenliğinizi sağlamak için en basit ve doğru çözümleri uygulamayı ilke edinmiş olan firmamız, hayata geçirdiği projeler ve yönetim anlayışı ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Dürüstlük ve kaliteyi kendine ilke edinmiş olan firmamız teknoloji, imalat ve montaj sürecinde profesyonel kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Klasik Panel Çit Avantajları

Panel Çit Sistemleri üretimi ve montajı yapan firmamız apartman, gayrimenkul, alışveriş merkezleri, fabrika, depo, okul ve benzeri yapılarda güvenlik, estetik ve sağlamlık gerektiren birçok proje için en uygun çözümleri sunmaktadır. Üretiminde kullanılan son teknoloji ve malzemeler sayesinde uzun yıllar bakım onarım maliyeti gerektirmez, her türlü zemine uygun şekilde üretilmiştir.

Geniş renk ve model yelpazesi sayesinde binalara modern bir görünüm kazandırır. Hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeyen, bakım gerektirmeyen, dayanıklı, uzun ömürlü ve aynı zamanda  takıldığı ortama estetik katan dekoratif  tel çittir.

İkinci aşama ekimdir. Klasik panel çitlerin dikiminde kullanılan kaplama statik boya ile yapılmaktadır ancak bu sefer statik boya elektro galvaniz kaplama ile yapılmaktadır. Firmamız fabrika, depo, antrepo vb. binaların bölme duvarlarında her yükseklikte ve gelişmiş ve özel renklerin kullanıldığı panel çitler ile uygun ve güvenli çözümler sağlamaktadır. 

Klasik panel çitler, bahçe ürünleri arasında  en çok tercih edilen panel çitlerdir. Farklı ölçüleri ve modelleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular cevaplar almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz

Klasik Panel Çit Özellikleri 

 2450 mm genişliğinde bir profile sahip olan ve 6 farklı yükseklik ayarı olan klasik çitler, galvaniz telden üretilmektedir. Renk olarak yeşil olmakla birlikte birçok farklı renk seçeceği ile uygulanabilirlik açısından her yere uygulanan klasik panel çit çeşitleri, birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Yükseklik :  50-80-100-120-150-175-200-250 cm

Genişlik : 2.50 cm

Göz Aralıkları: 5×10

Kalınlık : 4.5-5 mm

Renk : Standart rengi yeşildir diğer renklerde yapılır.

Direk : 50×50-60×60 2 mm Profil Kullanılmaktadır.

Kaplama : Galvaniz üzeri statik boya yapılmıştır.

Kullanım Alanı : Klasik panel çit bahçelerde, sınır belirlemede, hayvan kafeslerinde ve her alanda kullanıma uygundur.

Avantajları : Panel çit sağlam ve dayanıklıdır, bakım gerektirmez, güvenli caydırıcı ve estetik moderndir.

Montaj : Duvar ve toprak zeminlere montaj edilirler.

Klasik Panel Çit Kullanım Alanları

Ev ve iş yerlerinin çevrelenmesi, otopark ve fabrikaların alanların güvenli hale getirilmesi için kullanılan bu ürünü birçok farklı amaçla kullanabilirsiniz.

 • Evlerin bahçesi, kümesleri, balkon sistemleri,
 • İş yerlerinin her türlü dış kaplamaları,
 • İç ve dış mekanlardaki bölümler,
 • Tüm uygulama alanları
 • Villa etrafı çevreleme işlerinde.
 • Bahçe arsa açık alan çevresinde.
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1