tr

Olimpik Jiletli Tel

Olimpik Jiletli Tel

Olimpiyat logolarını andırdığı için bu şekilde bilinen olimpik jiletli teller, halkalardan oluşur. Özel alanların korunması amacıyla üretilirler ve üzerlerindeki kesici jiletler sayesinde hırsızları caydırmada önemli rol oynarlar.

Olimpik jiletli tel kaliteli bir güvenlik bariyeri oluşturup, korumak istediğiniz yapının çevresini kaplayan ve kesici jiletlerden oluşan tellerdir. Bu teller sayesinde korumak istediğiniz yapıyı her türlü kötü dış etkiden uzak tutmuş olursunuz. Hırsızlar için de caydırıcı nitelikte olan olimpik jiletli tel, özel alanları korumak için alınan kolay sahip olunan güvenlik önlemlerindendir. Olimpik jiletli tel ismini, olimpiyat logolarını andıran şeklinden dolayı almıştır.

Olimpik jiletli Telin Özellikleri

Olimpik jiletli tel

Olimpik jiletli tel galvaniz kaplama ile hazırlanan son derece dayanıklı olarak bilinen güvenlik amaçlı üretilen tellerdir. Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Aşınmaz ve kopmaz. 160 kg kadar ağırlığa dayanıklı olduğu bilinmektedir. Bu teli kullanacağınız alanın ölçüsüne göre yüksekliği ayarlanabilir.

Üzerindeki jiletler oldukça keskindir ve bu olimpik jiletli telin kullanım alanını özelleştirir. Genellikle yüksek güvenlik önlemi alınması gereken yapıların çevresinde kullanılır. Olimpik jiletli telin halkaları arasındaki mesafe 22 cm’dir. Bu ölçü isteğe göre değişkenlik gösterebilir.

Kullanım Alanları

Yaşanılan yer neresi olursa olsun sıkı bir güvenlik önlemine ihtiyaç duyulmakla beraber alınan tedbirleri artırmak gerekmektedir. Çevreden gelecek dış etkilere karşı bilinen en iyi yöntemlerden biri de olimpik jiletli tellerdir. 

Olimpik jiletli tel keskin jiletleri olması sebebiyle hırsızlar için caydırıcı olmaktadır. Özellikle stratejik bölgeler, sanayi bölgeleri, askeri bölgeler gibi alanlarda tercih edilen bu güvenlik önlemi tedbir amaçlı kullanılır. Korunması gereken tarihi eserler ve kişilere özgü yapılar için öncelikle tercih edilen yöntemdir.

Dekoratif Panel ÇitKlasik Panel Çit
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Hoş Geldiniz..
  Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
  1