tr

Panel Çit Sistemi Nedir?

Panel Çit Sistemi Nedir?

Panel çit sistemi, duvarlar arkasına hapsetmek istemeyen, şık ve estetik görünümlü güvenlik sistemleridir.

2,5 m genişliğinde panellerin profillerle birbirine bağlandığı montajı kolay, taşınması ve sökülmesi kolay ürünlerdir.

Neden Panel Çit Tercih Etmeliyim?

Panel çit

Panel çiti tercih etmek için pek çok sebep sayılabilir. Elini kolunu sallayarak bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından ve buna benzeyen şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Eviniz, iş yeriniz, bahçeniz panel çit sistemleri ile çevrilebilir.

Bunun yanı sıra estetik kaygısı olan kişiler için de en çok tercih edilen üründür panel çitler. İstediğiniz renk ve formda yaptırabilirsiniz. Ayrıca güvenlik önlemi almayı şart sayıyor fakat maliyetinden korkuyorsanız da panel çitler tam size göre. Diğer güvenlik önlemlerine göre çok daha düşük maliyetle tamamlanır ve aile bütçenizi yormaz.

Hangi Zeminlere Uygulanabilir?

Toprak zeminlere, çim üzerine, beton zeminler üstüne, duvarlar, kademeli duvarlar üzerine uygulanabildiğinden çok yönlü kullanım sağlamaktadır.

Montajı Nasıl Yapılır?

En kolay montaj yapılan güvenlik sistemidir. Uygulanacak yerin önceden alınan ölçülerine göre hazırlanarak getirilir. Uygulama alanının çim, toprak, beton gibi zemin yapısına göre farklı şekillerde monte edilir. Yine zemine göre belirli aralıklarla paneller arasına beton direkler veya profillerle güçlendirilir. Beton zeminlere dübel ile montajı yapılır. Toprak zeminlerde çit aralıkları kısa tutularak çukur kazılır, çukura beton atılarak paneller betonun üzerine monte edilir. Paneller arası bağlantı üzerlerinde bulunan çelik vidalarla yapılır. İsteğe göre vidalar sökülebilen veya sökülemeyen vida olarak yapılabilir.

Dayanıklı mı?

Panel çitler farklı kalınlıklar ve farklı göz aralıkları ile yapılabilmektedir. Fakat hepsi kötü doğa şartlarına, paslanmaya karşı dayanaklıdır. Montaj gerçekleştikten sonra yıllarca kullanabilirsiniz bakım, onarım, boya derdi olmadan ilk günkü rengi ve biçiminde kullanmanız mümkün. Renkler fabrika çıkışlı olduğu için atmaz.

Panel Kaplamaları Nasıldır?

Panel çitlerimiz bu alanda kullanılan en iyi madde olan galvaniz telden üretilmiştir. Elektro Statik Fırın Boya ile boyanarak oksitlenmeye ve paslanmaya karşı dayanıklı hale getirilir. Bütün panel çit sistemleri tuz testine tabi tutularak üretilmektedir.

Panel Çit Sistemi Fiyatları

Panel çit fiyatları diğer güvenlik uygulama ürünlerine göre daha uygundur. Uygulanacak alan, uygulanacak zemin ve panel çitin çeşidine göre fiyatlar belirlenmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi ve uygulanacak alanın keşfi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız kaliteli ,uygun fiyatlı, disiplinli iş anlayışı ile panel çit sistemleri uygulamasında liderdir.

146
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Hoş Geldiniz..
Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
1