tr
Pano Çit

Pano çit sistemleri, panel çit ürünlerinden farklı bir ürü olmakla birlikte, spor sahaları gibi alanlarda ve devlet kurumlarının duvar üstü çit uygulamalarında kullanılmaktadır.

Pano çit, istenilen ebatlarda örgü tellerinin profillerle kare veya dikdörtgen çerçeve içerisine alınarak vidalama veya kaynak yöntemiyle montajlanan bir üründür. En klasik ürünlerin başında gelmektedir.

Portatif niteliği haiz olup kolaylıkla montaj işlemine tabi tutulabilir ve ilerleyen zamanlarda farklı alanlarda kullanılmak istiyorsa kolaylıkla bulunduğu ortamdan sökülüp kullanılmak istenen alana monte edilebilir. Kullanım amacı genellikle kişisel alanların sınırını belirlemek ve bu alanı korumaktır. 

Pano Çit Kullanım Alanları

Pano çit

 Pano çit, birçok alanın kullanıma uygun panel çit modelleri arasında yer alır. Ancak yaygın olarak aşağıdaki alanlarda daha fazla kullanımı tercih edilir.

 • Fabrika alanlarında,
 • Askeri alanlarda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Maden bölgelerinde,
 • Basketbol sahalarında,
 • Kamu kurumlarında,
 • Sitelerde kullanılmaktadır.

Pano Çit Özellikleri

 Yüksekliği 1 ile 2 metre aralığında değişmekte ve genişliği 2 ile 2,5 metre aralığında olmaktadır. Tel kalınlığı göz aralığına göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle tel kalınlığı 4, 4.30, 4.50 ve 5 mm olmaktadır. Göz aralığı 5×15 veya 5×20 cm aralığındadır.

Bu aralık askeri alanlarda kullanımın temel nedenlerinden biridir. İstenilen malzemeden üretilebilir. Üretildiği malzemeler hasır, demir veya granit olabilir. Müşterilerin seçimlerine göre sivrilik düzeyleri de farklılık gösterir. Bakımı oldukça kolaydır, kir tutmaz ve dayanıklı yapısıyla olumsuz hava koşullarına karşı direnç gösterir.

İstenilen renge boyanan pano çit, bulunacağı mekanın estetik yapısıyla da uyum içinde olur. Galvaniz nitelikte olan çitlerin boya ihtiyaçları yoktur. Güneş ışınlarına maruz kalmaları durumunda da yapılarında bir değişiklik meydana gelmez. 

Pano Çit Fiyatları

 Pano çit, müşterilerin diledikleri malzemeyle üretilebilen bir ürün olduğu için fiyat aralığı oldukça değişkenlik göstermektedir. Kullanılan ürünle birlikte istenilen ölçüde de üretilebilmektedir. Hem estetik görünümü hedefleyip hem de uzun yıllar boyunca bu görüntünün korunmasını hedefleyen müşteriler kaliteli malzemelerden ve güneş ışınlarından etkilenmeyecek nitelikte kaplamalardan istifade edebilirler.

Kullanılan bu malzemelerin de ürünün fiyatı konusunda etki sağlamaktadır. Bu ürün uzun yıllar boyunca dilediğiniz alanın güvenliğini sağlayacağı için ürün seçimi yapılırken kalite unsurları ve kullanılacağı alanın boyutu dikkate alınarak seçim yapılmalıdır.

Estetik amaçla tercih yapan insanlar dayanıklı ürünlerden ziyade kaplamaya önem verebilir, fakat amacı güvenlik olan müşterilerin tercihi muhakkak dayanıklı ürünler olmalıdır. Dayanıklı ürünlerin anında ve koruma için tercih edilen alanda montaj işleminin gerçekleştirilmesi de müşteriler için oldukça avantajlı sonuçlar doğurmaktadır.

Boru Pano ÇitYüksek Güvenlik Çiti
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1