tr

Pvc Tel Örgü Sistemleri

Pvc Tel Örgü Sistemleri

PVC tel örgü sistemleri, galvanizli tellerden sıcak daldırma tekniği ile üretilebilen, çok değişik ve farklı renklerde üretilebilmektedir. PVC kaplı tel tüm hava koşullarına ve ani sıcaklık değişimlerine dayanıklı bir tel çeşididir.

Site, okul, tarla, meyve bahçesi, kamu arazileri ve daha birçok yerde PVC tel örgügörebilmeniz mümkündür. Bu tel örgülerin kullanılmasının en temel amaçlarından birisi sınırların belirlenmesidir. Diğer bir amaç ise güvenliğin sağlanmasıdır.

Ancak bunları sağlarken en sağlam bir şekilde yapmak gereklidir ki bir daha tel örgü değişimi ile uğraşmamalıdır. İşte bunun gerçek olabilmesi için sizlere PVC tel örgülerini tavsiye etmekteyiz.

Teknik Özellikler

PVC tel örgü sistemleri

PVC tel örgümodelleri istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Böylelikle güvenliği çok daha fazla artırmak mümkündür. Bunun yanı sıra tel örgülerin üzerine yapılan PVC kaplamalar ile doğa olaylarına karşı dayanıklı bir hale getirilmektedir. Böylelikle yağmur, kar, dolu ve güneş gibi çeşitli doğa olayları dahi bu te örgülere zarar veremeyecektir. Özellikle paslanmaya karşı dayanıklı olması da sağlık açısından bir hayli önemlidir.

Tel örgülerin gözenek mesafeleri de ayarlanabilmekledir. Bu sayede daha küçük ve sağlam tel örgüler oluşturabilmek mümkündür. Görünüm olarak da estetik olması itibariyle bir hayli tercih edildiğini ifade etmemiz gerekir.

Pvc Tel Örgü Sistemleri Fiyatları

Firmamız PVC tel örgüürünleri satışı gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda ihtiyaçlarınızı firmamıza iletmeniz durumunda en uygun fiyatlı ve en kaliteli tel örgü modellerine sahip olabilirsiniz. İşte bu imkandan faydalanabilmek için sizleri de aramızda görmek isteriz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere 7/24 ulaşabileceğinizi de sizlere hatırlatmak isteriz.

Beton Direkli Tel ÖrgüBoru Direkli Tel Örgü
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1