tr

Rüzgar Kesici Çit Filesi

Rüzgar Kesici Çit Filesi

Rüzgar kesici çit filesi birçok farklı çitin üzerine monte edilebilir. Jiletli tel çit, düz hatlı tel çit, kaynaklı tel çit vb. birçok çit üzerine rüzgar kesici çit filesi konulabilir.

Rüzgar Kesici Çit Filesi Sistemleri

Rüzgar kesici çit filesi, genellikle bahçeli evlerde rüzgarı kesmek için kullanılan bir üründür. Oldukça kullanışlıdır. Rüzgarı kesmesinin haricinde bahçeye korunaklı bir görüntü de sağlar. Rüzgarın zararlı etkisini bahçedeki bitkilere ve kişilere karşı engeller.

Fileyi kurarken bahçedeki çitlerin üzerine bir sistem oturtulur. Her boyda üretilebilen çit filesi belirli enlere sahiptir. 1 metre ile 20 metre arası enlerde olabilir. File oldukça ince fakat dayanıklıdır. Rüzgarın etkisini yalnızca azaltır, rüzgarın tamamen kesilmesini beklemek doğru olmaz. 

Rüzgar Kesici Çit Filesi Kullanım Alanları

Rüzgar kesici çit filesi yalnızca rüzgarı kesmez. Aynı zamanda dış etkileri ve güneşin zararlı etkisini de hafife indirger. Rüzgar kesici çit filesi birçok farklı çitin üzerine monte edilebilir. Jiletli tel çit, düz hatlı tel çit, kaynaklı tel çit vb. birçok çit üzerine rüzgar kesici çit filesi konulabilir. Çitinizin eski veya yeni olup olmaması önemli değildir. Fileyi tutacak bir yapı olması yeterli olur. 

Rüzgar kesici çit filesinde, çit filesinin sıklığı çok önemlidir. Filenin sıklığı arttıkça rüzgar önlenmesi ihtimali de o derece artar. File %95 sıklıkta olursa %5’lik kalan kısım rüzgarı ve güneşi geçirir. Başka bir örnek olarak, %40 rüzgar önleyici yazılı bir file görürseniz bu file %60 rüzgar geçirir demektir. . Bu fileler havayı hapsetmez, dolaşım sağlar. Firma olarak rüzgar kesici çit filesi ürünümüzü sizlere direkt montaja hazır halde gönderiyoruz. Gölgelik kenarlarına kolon kuşak dikerek hazır halde alıcıya sunuyoruz.

Rüzgar kesici çit filesi seralarda bitkileri kuşlardan, doludan, fazla rüzgar ve güneşten korumak için kullanılır. Ağaçlardan meyve toplamak ve bu meyveleri kurutmak da kullanım amaçlarından biridir. Farklı bir kullanım alanı olarak inşaat çalışmalarında inşaatın çevresine de bu file konulabilir.

Rüzgar kesici çit filesi birçok renkte ve birçok sıklıkta olabilir. Fiyat olarak da firmaya göre değişkenlik gösterir. 1 metreden başlayan çit filesi boyu birçok en uzunluğuna kadar ulaşabilir. Bu durumda müşterilerimizin talebine bağlı olarak rüzgar kesici çit filesi üretimi yapmaktayız. Kullanılacak yeri ve istediği ürünü belirten müşterilerimize ne sıklıkta file kullanması gerektiğini aktarıyoruz. Her boyuta göre farklı fiyatlandırma seçeneklerini sunuyoruz.

Galvaniz Trapez Sac LevhaGalvaniz Tel Örgü Sistemleri
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1