tr

Tel Örgü Modelleri ve Fiyatları

Tel Örgü Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif tel örgü modelleri özellikle şehir içinde, güvenlik ihtiyacı olan alanlarda kullanılır. Tel örgü fiyatları ölçü ve istenilen özelliğe göre değişiklik gösterir.

Tel örgü, bir yapının hem güvenliğini sağlamak hem de estetik durmasını sağlamak adına önemli bir yapı malzemesidir.

Çiftliklerde, sanayi alanlarında, okullarda, hastanelerin bahçelerinde ya da özel arazilerde kullanılan tel örgüler, alanın güvenliğini sağlamanın yanında bir de alanın daha şık ve estetik görünmesini sağlar. Farklı tel örgü modellerinin olması ise seçim yaparken istenilen doğrultuda seçim yapmayı kolaylaştırır.

Tel örgü modelleri

Her ne kadar güvenlik elemanları olsa da görsel açıdan şık bir alan oluşturmak isteyenleri yapı malzemesi seçerken de trendlere uygun hareket etmek isterler. Tel örgü modelleri de bu anlamda incelenen bir konudur. Ek olarak tel örgü fiyatları da önemle üzerinde durulması gereken bir diğer konudur.

Tel Örgü Modelleri

Tel örgüler, kullanım alanına ve istenilen özelliklere göre farklı modellerde bulunmaktadır. Çiftlik, okul, hastane ya da farklı bir alanın güvenliğini sağlamak için kullanılacak tel örgü modelleri birbirinden farklı olduğu için seçim yaparken alana uygun seçenekleri değerlendirmek gerekir.

Firmamızda, tel örgü modelleri açısından zengin seçeneklerin bulunması, müşterilerimizin daha rahat hareket etmelerini etkilemektedir. İşte sizlere sunduğumuz bazı tel örgü modelleri… 

Düz Tel Örgü

Genellikle bahçelerde kullanılan bu model, düz ve sade bir görünüm sunar. Ekonomik bir seçenektir ve kolay montaj imkanı sağlar.

Okul bahçelerinde, villa dış duvarları yerine ya da hastane bahçelerinin duvar bölümünde kullanılan düz tel örgü modeli, daha çok şehir içindeki yapılarak güvenliğini sağlamak için tercih edilen ekonomik ve montajı basit bir şekilde yapılan modellerdir. Tel örgü fiyatları arasında en ekonomik olan yapı malzemeleri de bunlardır.

Jiletli Tel Örgü

Güvenliği arttırmak isteyenler için ideal olan jiletli tel örgüler, tehlikeli bölgelerin çevrelenmesinde tercih edilir. Jiletleri sayesinde izinsiz girişleri zorlaştırır.

Girilmesi tehlikeli ya da yasak olan alanlarda kullanımı tercih edilen jiletli tel örgü modelleri, fiyat olarak diğer modellere göre biraz daha yüksektir ve kurulum tamamen uzmanlık isteyen bir yapı malzemesidir.

Kaynaklı Tel Örgü

Daha dayanıklı ve sağlam yapısı ile dikkat çeken kaynaklı tel örgüler, fabrika veya sanayi alanlarında sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda bahçe çevrelemelerinde de tercih edilebilir.

Alanın güvenliğini daha iyi bir şekilde sağlamak amacıyla kullanılan kaynaklı tel örgü modelleri, fiyat açısından diğer modellere göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ancak dayanıklılık ve güvenlik açısından daha yüksek performansa sahip olduklarını da söylemek gerekir.

Dekoratif Tel Örgü

Estetiğe önem verenler için tasarlanmış olan bu model, farklı renk ve desen seçenekleriyle sunulur. Bahçeler, parklar ve konut alanlarında kullanılabilir.

Dekoratif tel örgü modelleri özellikle şehir içinde, güvenlik ihtiyacı çok üst düzeyde olmayan yerlerde kullanılır. Genellikle diğer tel modellerine göre daha düşük boyutlarda olması ile dikkat çeken dekoratif tel örgüler, modellerine göre farklı fiyatlara sahip yapı malzemeleridir.

Tel Örgü Fiyatları

Tel örgü fiyatları, kullanılan malzemeye, tel örgü modeline ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir.  Göz önünde tutulan bazı faktörler, fiyatlarda belirgin olarak görülür. İşte tel örgü fiyatlarını etkileyen temel faktörler.

Malzeme: Tel örgülerde genellikle galvanizli çelik veya PVC kaplı çelik kullanılır. Galvanizli çelik tel örgüler daha dayanıklı oldukları için fiyatları biraz daha yüksektir.

Model: Düz tel örgüler ekonomik bir seçenek olarak kabul edilirken, jiletli veya kaynaklı tel örgüler daha güvenli oldukları için fiyatları daha yüksektir.

Boyutlar: Tel örgünün boyutları da fiyatlarda belirleyici bir rol oynamaktadır. Yükseklik ve uzunluk arttıkça maliyet de doğru orantılı olarak artacaktır.

Farklı tel örgü modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun tel örgüyü seçerek, hem güvenli hem de estetik bir çevre oluşturabilirsiniz.

Firmamız, tel örgü modelleri alanında müşterilerine sunduğu geniş ürün seçenekleri ve esnek fiyatlarıyla beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Alan güvenliğini sağlamak ve aynı zamanda alanın şık ve görsel anlamda daha doyurucu olmasını sağlamak için kullanacağınız yapı malzemelerinin sağlamlığı kadar estetikliğine de özen göstermelisiniz. Hakan Panel Çit, en uygun fiyatlarla tel örgü modellerini sizlere sunan, İstanbul’un en iyi firmaları arasında yer almaktadır.

İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak tel örgü modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Galvaniz Tel Örgü Sistemleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1