tr

Tribün Koltukları

Tribün Koltukları

Tribün koltukları ve teknik özelikleri, tüm tribün koltukları çeşitlerini uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Spor sahalarında, izleyicilerin oturması için hazırlanan tribün koltukları, değişik modellerden oluşur. Bazı modelleri, arkalıklı olarak hatta açılıp kapanır şekilde hazırlanırken, bazı modelleri ise arkalıksız tabure biçimindedir. Arkalıklı koltuk çeşitleri, daha çok geniş tribünler için kullanılır. Mekân dar ise tabure biçimindeki arkalıksız koltuk çeşitlerine yönelmek gerekir. 

Tribün koltukları

Tribün koltuğu yapan firma seçilip, koltuğun modeline karar verirken; koltuğun açılıp kapanma özelliğine ve koltuk maliyetine göre seçim yapmak gerekir. Yine açık spor kompleksleri için, güneşe maruz kalma nedeni ile daha açık renk koltukların seçilmesi önerilir. Her ne kadar kaliteli malzemeden üretilse de zamanla tüm yüzeyler gibi güneş nedeni ile renginde solma görülebilir.

Tribün koltuklarının modelleri gibi, hammaddesi de farklılık gösterir. Plastik, PVC veya polipropilon malzemeden üretilebilir.

En kaliteli hammadde kullanılarak üretilen tribün koltuğundan sipariş vermek isteyenler için, PVC tavsiye edilirken, hesaplı tribün koltuğu siparişi vermek isteyen bireylere plastik olan çeşitleri tavsiye edilmektedir. Fakat bir kez yaptırarak, uzun yıllar kullanma imkânı sunan koltuk çeşitlerine yönelmek, paranızın boşa gitmesini önleyecektir.

Tribün koltukları çekişmeli spor müsabakalarına dayanıklı şekilde üretilir. Ayrıca özellikle futbol müsabakalarındaki coşku nedeni ile montaj sırasında oldukça titiz davranılır. Sökülmeye karşı dirençli olması için çok fazla vida ile sabitlenen koltukların, rengi de taraftarları coşturacak şekilde seçilir.

Özel istek durumunda, takım renkleri baz alınarak taraftar koltukları hazırlanıp döşenebilmektedir. Tribün koltuğu fiyatları araştırması yaparken, koltuk sayısına, koltuk için kullanılan hammaddeye ve koltukların ebatlarına bakarak karar vermek gerekir. Çünkü bazen sırf hesaplı olduğu için alınan koltuklar, birkaç ay içinde deforme olabilmekte, tekrardan masraf çıkmasına neden olabilmektedir.

Tribün koltuğu üretimi ve montajı yapan Hakan Panel Çit firması, ülkenin her bölgesine satış yapar. Ayrıca verilen siparişleri birkaç gün içinde yerine monte eder. Futbol sahalarında, basketbol ve voleybol sahalarında veya komple spor tesislerinde sıkça kullanılan tribün koltukları, izleyicilerin coşkusuna dayanacak özellikte üretilir.

En kaliteli tribün koltuğu çeşitlerini hesaplı şekilde edinmek için, firma ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca internet üzerinden kolayca sipariş verme imkânı mevcuttur. 

Basketbol Sahası Yapımı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Hoş Geldiniz..
Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
1