tr

Voleybol saha ekipmanları

Voleybol saha ekipmanları

Voleybol saha ekipmanları ve teknik özelikleri, ile ilgili firmamızdan bir çok detay ve uygun fiyatlarla saha ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.

Voleybol saha yapımı hizmeti veren ekibimiz sonrasında ekipman sağlama ve montaj işlemleri ile anahtar teslimi gerçekleştiriyor. Ekonomik fiyatlarla bakım ve onarım ile yenileme çalışmalarınızı da gerçekleştiriyoruz. Kolay taşınabilir ya da sabit montaj ile kullanımı daha kolay hale getiriyoruz.

Ürünlerimiz

Voleybol saha ekipmanları

Voleybol anteni Yükseklik ayarlı direkler: 110×120 elips malzemeden üretilmiştir. İç takviyeleri ile eğilme ve yıpranma gibi durumlara dayanıklıdır. Kriko sistemine sahiptir. Yükseklik ayarlanabilme özelliği vardır.

Kriko sistemli, Mapalı direkler Voleybol Direği Şartnamesi: 76×2,5 borudan imal edilir. 243-235-224 kodlarında ayarlanabilir olur. Ağı rahatlıkla germek için üzerinde makara sistemi ve ithal germe rediktörü yer alır. Montaj durumunda mapa özelliği bulunur.

Krikolu Sistemli, Sabit Voleybol Direği Ağırlığı: Direk ağırlığı 33 x 70 x 10 mm et kalınlığında borudan mamül olacaktır. Ağırlık ile direk arasındaki mesafe 70 cm olmalıdır. Voleybol direğinin geçmesi için özel bükülmüş borusu olmalıdır.

Direğin yerinden rahatça girip çıkması ve emniyet bakaliti olmalıdır. Yere zarar vermemesi açısından 3 adet kauçuk takozları olmalıdır. Ağırlığın taşınabilmesi için 2 adet özel burçlu sistem tekerliği olmalıdır.

Ayarlandıktan sonra devrilmemesi için emniyet bağlantısı olmalıdır. Üzerine kimyasal temizliği yapıldıktan sonra 1 kat antipas 2 kat akrilik boya ile boyanacaktır. Seyyar direkler: Taşınabilir olur. Elektirositatik boya kullanılmalıdır. Koruma Kılıfı poliüretan 

Tenis Kortu Ekipmanları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Hoş Geldiniz..
Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
1