tr

Yeşil Çit Teli

Yeşil Çit Teli

Yeşil çit teli kolayca montaj yapılan çevre güvenlik sistemlerinden birisidir. Yeşil bahçe çit teli m2 fiyatları oldukça uygundur.

Yeşil Çit Teli Nedir?

Yeşil çit teli

Yeşil çit teli ile ev ya da iş ortamında bulunan açık alanları, keyifli ve konforlu alanlara dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bu teller kendi alanınızın sınırını belirleyebilmek ve bulunduğunuz yeri daha dekoratif bir görünüme taşıyabilmek için ideal bir seçim olacaktır. Yeşil çit teli yalnızca dekoratif açıdan değil, sunduğu avantajlar nedeniyle de tercih sebebidir.

Yeşil Çit Teli Ne İşe Yarar?

 Çit teli çeşitleri nelerdir konusunda öne çıkan modellerden bir tanesi yeşil çitlerdir. Bu çit tellerinde PVC malzeme teller üzerine yapay çimler kullanılarak alan tamamen kapatılabilmektedir. İstenirse açık formda kullanımı da mümkün olacaktır. Paslanmaz özelliği bulunan bu çitler solma, bozulma ve dökülme yapmayacaktır.

Aynı zamanda yangına dayanıklı olduğundan yüksek düzeyde koruyuculuk sağlayacaktır. Yeşil çitler sıklıkla park, restoran, kafe, bahçe, arsa, villa çevreleri, spor komplekslerinin dış bölümü, çevre düzenlemesi yapılan yerler, havuz çevresi, arazi ve cephe kaplamaları gibi birçok alanda kullanılabilecektir.

Konforlu ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan yeşil çiftler, kolayca monte edilebildiğinden avantaj sağlayacaktır. Alanında profesyonel olan çalışanlar sayesinde ilk olarak çitle kaplanacak alan belirlenmektedir. Daha sonra çitlerin sabitlenebilmesi için delikler belirlenmekte, bu deliklere montaj için demirler çakılmaktadır.

Demirlerin montajlanması sırasında açılan çukurlar beton ile kapatılarak çitlerin montajı yapılmaktadır. Yalnızca birkaç saat içerisinde kolayca montajı yapılan bu çitler bakım ve onarım gerektirmeksizin uzun yıllar kullanılabilecektir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda ise yine kolay bir şekilde kaldırılabilmesi mümkün olabilmektedir.

Yeşil Çıt Teli Fiyatları

 Kolayca montaj yapılabilen ve yıllarca kullanılabilen yeşil çit teli, sınırlandırılmak istenen bir alan söz konusu olduğunda doğru bir seçenek olacaktır. Hoş bir dekorasyon algısı da yaratacak olan bu çitler metre üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Fiyatlandırmada çevrelenecek olan alanın metre bakımından genişliği büyük önem taşımaktadır. Yeşil çit teli fiyatları her bütçeye hitap edebildiğinden, hemen herkesin bu avantajlı ve dekoratif görüntüden yararlanabilmesi mümkündür. Bu çit teli uygulamasını yaptırmak isteyen kullanıcılar irtibat numarası üzerinden ulaşarak fiyatlandırma ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir.  

Panel Çit KapısıDouble Panel Çit
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Hoş Geldiniz..
  Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
  1