tr

Çim Çit Modelleri ve Fiyatları

Çim Çit Modelleri ve Fiyatları

Çim çit modelleri, günümüzde kullanımı giderek artış gösteren ürünler arasında yer alır. Bazı zamanlar güvenlik amacıyla bazen de estetik görünümünde dolayı tercih edilen çim çitleri; bahçe, tarla, okul, ev, dükkan yani hemen hemen her yerde kullanmak mümkündür. Çim çitlerin bu kadar kullanışlı olmasına olanak sunan etken ise kolay monte edilmesi ve kullanılır olmasıdır. Hakan Panel Çit ile kolayca ulaşabileceğiniz bu ürünle çok uygun fiyatlarla evinizi ve bahçenizi koruyabilirsiniz. Bu çitler sayesinde bahçeniz ve eviniz yabancılardan, sokak hayvanlarından korunabilir.

Yeşil çim çitler, evinizi ve bahçenizi korurken doğal bir görünüm de sunar. Oldukça estetik bir görünüme sahip olan bu çitler, daha doğal ve ferah bir ortam sunar. Montajı oldukça kolay olan bu çitler sayesinde dışarıdan hiçbir göz evinizi ya da bahçenizi gözetleyemez. Aynı zamanda hırsızların girmesini engellemek için de rahatlıkla çim çitleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz çim tele jiletli tel de ilave ederek ekstra bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

Çim Çit Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Çim çitler, pek çok avantaj sağlayarak koruma ihtiyaçlarını karşılamak adına uygun bir seçenek olur. İşte çim çitlerin avantajları şöyle sıralanabilir;

 • Her mevsim kullanıma uygun olup, zorlu ve kötü hava şartlarında zarar görmez.
 • Tozlandığı ve kirlendiği zamanlarda, bir miktar su ile sulamak yeterli olur. Temizlemesi bundan dolayı oldukça basittir.
 • Güneşe maruz kaldığı zaman hiçbir şekilde solma vs. yapmaz.
 • Çit panelleri paslanmaz çelikten üretildiğinden dolayı korozyona uğramazlar.
 • Bakım maliyeti yok denecek kadar azdır.
 • Her mevsim yeşil görünümünü koruduğundan dolayı doğayla iç içeymişsiniz gibi bir atmosfer sağlar.

Sizler de Hakan Panel Çit firmasından çim çit satın aldığınız takdirde daha pek çok avantajı ile tanışabilirsiniz.

Çim Çit Kullanımının Avantajları

Hem Dekoratif Hem de Ekonomik Çim Çitler

Çim çit modelleri ile evinizin ve bahçenizin çevresini hem daha korunaklı bir hale getirebilir hem de dekoratif bakımdan farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Çim çitlerin kullanımı gün geçtikçe daha da artış gösterir. Üretiminde tercih edilen materyallerin sağlamış olduğu avantaj ile pek çok kişi ya da kuruluş bu çitleri tercih ediyor. Çim çit modellerinin bir başka güzel özelliği de diğer çit modelleri gibi şeffaf olmaması ve sizleri yabancı kişilerden korumasıdır.

Bahçenizde havuza girerken ya da dinlenmek için uzandığınız şezlongdayken yolda yürüyen kişilerin sizleri görmesi en son isteyeceğiniz şeydir. Bundan dolayı da mahremiyeti korumak için çim çit modelleri son derece tercih edilen bir ürün olmaktadır. Bu çitler sizlerin güvenliğinizi sağlar. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre istenilen yükseklikte üretilen çim çitler jiletli teller ile de desteklenir.

Jilet teller ile örülen çim çitler böylece dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı daha korunaklı bir hal alır. Bu çitlerde genel olarak boru tipi ya da beton tipi direkler tercih edilebiliyor. Ancak çoğunlukla boru tipi ya da düz direkler kullanılır. Kurulum süreçleri de son derece pratik ve hızlı olur. Sizler modele karar verdikten sonra kısa bir süre içerisinde adresinize gelip kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Estetik Çim Çit Modelleri

Çim çit modellerini satın alırken dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi çitte kullanılan kumaşın kalitesi olur. Kumaşın kalitesini dışarıdan rahatça anlamanız mümkün olmayabilir. Ancak ürünü satın almanızın ardından gün geçtikçe kalitesi belli olur. Bizleri tercih ederek en kaliteli çim çit modellerine ulaşabilirsiniz.

Çim çit modellerinin içerisinde tercih edilen yapay materyaller çitlerin her zaman estetik ve güzel görünmesini sağlar. Bu özelliği ile de oldukça estetik duran ve tercih edilen çit modelleri kullanıcıların da dikkatini her zaman çeker. Bu çim çitlerin içinde yer alan yapay materyaller özel makinelerde kesilir ve içerisine yerleştirilir. Kullanıcılar en çok da aşınma ve deformeye neden olma gibi durumları merak eder. Bu çit modellerinde bu tarz olumsuzluklara rastlamanız mümkün değildir.

Çim çitlerin içinde yer alan yapay yapraklar yalnızca direk ile değil teller ile de desteklenir. Bundan dolayı uzun yıllar süresince çim çitleri temiz ve güzel bir şekilde kullanmanız mümkündür. Dekor amaçlı da tercih edilen çim çitlerin birkaç çeşidi mevcuttur. Eğer dekoratif bir ürün arayışındaysanız seçiminizi bu şekilde yapabilirsiniz. Bu çim çit modellerine kare, düz ve çember telli çitler vardır. Çember şeklindeki çim çitler dekoratif bakımdan son derece uygun ve hoş bir görünüm sunar. Aynı zamanda kare şeklindeki çim çitler de evinize hoş bir görünüm katar.

Çim Çit Fiyatları

Çim çit modelleri PVC’den üretildiğinden dolayı son derece dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen çim çit modelleri uzun süreli kullanıma uygundur. Bu çitler metresine göre fiyatlandırılır. En ve boyuna göre ölçülür ve fiyatlandırılır. Bu tür çitler top olarak da satılabilir. Pek çok alanda kullanılabilen çim çitlerin farklı modellerde çeşitleri de bulunur. Bundan dolayı hepsi farklı fiyatlara sahiptir.

En uygun çim çit fiyatları için Hakan Panel Çit ile tanışabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünlerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Her türlü ihtiyaca uygun olarak üretilen çim çitler rulo şeklinde de satılabiliyor. Çitin yapılacağı alanın ölçülerine karar verildikten sonra tercihte bulunabilirsiniz. Yükseklik, kalınlık, model ve renk gibi faktörler çim çit fiyatlarının değişmesine neden olabilir.

Çim çit fiyatları ortalama seviyede sizlere sunulup uygun fiyatlara ortamınızı hem şık hem de daha güvenilir bir hale getirebilirsiniz. Şık, temiz ve farklı duran bir çit arıyorsanız çim çit modellerini inceleyebilir, evinizi ya da bahçenizi çok daha hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Double Panel ÇitDekoratif Panel Çit
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1