tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Evler, iş yerleri ya da bahçeler gibi farklı yaşam alanlarında güvenliğin sağlanması için yıllardır sektörde yer alan Hakan Panel Çit, sunduğu kaliteli hizmetler ve sağlam ürünler ile bu alanda diğer kuruluşlara da örnek teşkil etmektedir. Sadece yurt içi satışları ile değil, dünya pazarında da etkin rol alması ve her an her saniye değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlaması da firmaya olan güveni artırmaktadır.

Hakan Panel Çit, gerek teknolojik, gerek ise kültürel gelişmeleri yakından takip etmekte, bununla beraber en yeni, en modern ürünleri sizler için öne çıkarmaktadır. Sadece yaşam alanlarında değil sportif alanlarda da (tenis sahaları, basketbol sahaları, hentbol sahaları vb.) güvenli bir ortam sağlanması için tel çit sistemleri ve panelleri ile kendini gösteren firmamız, her ihtiyaca uygun olarak üretim ve uygulama gerçekleştirmektedir.

Kalite konusunda taviz vermeyen firmamız, gerek TSE, gerek ise ISO 9001 belgelerine sahip olarak da kullanıcılarına güven verir. Uzun yıllar boyunca kullanılacak olan dayanıklı çit ve paneller gerektiğinde bakımı da yapılarak her daim dayanıklı yapılarını korurlar.

Projenin daha ilk başından teslim edildiği güne kadar her bir detay hakkında müşterilere bilgi vermek, onlarla sıcak iletişimler kurmak, en ufak bir detay için bile her zaman iletişime açık ve ulaşılabilir olmak Hakan Panel Çit için önemli hususlar arasında yer alır.

Hakan Panel Çit sistemleri bünyesinde, herhangi bir projenin ilk anından itibaren uzman çalışanlar görev alırlar. Keşif turları, maliyetlendirmeler, proje detayları ve diğer tüm hususlarda uzmanlar tarafından kullanıcılar ile bilgi paylaşımında bulunulur. Son olarak en uygun fiyat teklifleri ortaya konur ve müşterilerin bu yönden de memnun edilmesi sağlanarak projeye başlanır. Her daim gelişim göstermeye devam eden firmamız ile siz de iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Hoş Geldiniz..
Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
1