tr

Double Panel Çit

Double Panel Çit

Double panel çit yani çift çubuklu çit olarak bilinirler normal kullanılmakta olan panel çit sitemlerine göre iki kat daha sağlam bir yapıya sahiptir.

Çift panel çiti diğer çitlerden ayıran en büyük özelliği adından da anlaşılacağı üzere çift (double panel) olarak üretilmesidir. Yüksek kaynaklı çift direkli, mükemmel darbe direnci ve mükemmel dayanıklılığa sahip panel çit sistemidir.

Double Panel Çit Nedir?

Double panel çit

Güçlü kaynaklı yapı, kalın tel ve çift yatay tel onu çok güçlü kılar. Villa ve bina çevrelerinde, makine parklarında, güvenlik gereksinimi yüksek olan yerlerde, park ve bahçelerde, spor sahalarında, yol bölücülerde ve metro hatlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kurulumu ve yapımı kolay olan tel örgü sistemlerinden biridir.

Doğa olaylarından etkilenmeyen, bakım gerektirmeyen, mükemmel dayanıklılık ve dayanıklılığa sahip, bulunduğu ortama güzel bir görünüm kazandıran dekoratif tel örgü sistemidir. Çift cidarlı çit sistemi dayanıklı yapısı ile göz dolduran bir üründür. Bu modeller iki çit telinin üst üste bindirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu özel konstrüksiyon sayesinde ürün, önceki modellere göre darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Göz alıcı bir tasarıma sahip olan bu ürün grubu, firmamız tarafından farklı renk seçenekleri ile farklı dekorasyon şemalarına kolaylıkla uyarlanabilmektedir. Bu ürün, görüşün kritik olduğu alanlarda güvenliği sağlamak için kullanılabilir.

Çift Panel çit sistemi sanayide ve piyasada en yaygın olarak imal edilen ve kullanılan panel çit sistemi olup, demiryolları, otoyollar gibi kamuya ait tesislerde yaygın olarak tercih edilmektedir. Mevcut en dayanıklı ve dekoratif çift panel çit sistemlerinden biridir, servis açısından en hızlı ulaşılır ve kurulum ekibimiz tarafından en hızlı kurulur. İklim koşullarında yağmur ve güneşten gelen UV ışınlarına karşı dayanıklı ve kullanışlı yüksek kaliteli çift panel çit sistemidir.

Çift panel çit sisteminin fiyatı ve maliyeti, ürünün özelliklerine ve kurulduğu alanın kullanımına bağlıdır. Profesyonel ekibimizle iletişime geçerek en son sürüm panel çit fiyatını öğrenin. Bu yüksek mukavemetli sistem, uzun ömür ve dayanıklılığın öncelikli olduğu projeler için bir çözüm olarak sunulmaktadır. Galvanizleme sonrası uygulanan polyester kaplama sayesinde çift panel çit sistemi maksimum kullanım ömrüne sahiptir. Çift panel çit sisteminin montajı her türlü yüzeye hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Double Panel Çit Çeşitleri 

Daha sağlam bir uygulama için tercih edilen double panel çit çeşitleri Hakan Çit güvencesiyle temin edilmektedir. Birbirinden renkli kullanım seçenekleri ve her yerde kolay uygulanabilirliği nedeniyle birçok kişi duble panel çit tercih etmektedir.
 
Farklı renk seçenekleri olsa da genelde yeşil rengin tercih edildiği bu ürün, yapay çimlerle kullanılabilir. Alanın kapanmasını isteyenler yapay çimlerle bölgeyi kapatabilir. Açık da olsa kapalı da olsa uygulama sonrası güvenli bir alan yaratılmasını sağlayan panel çitlerle güvenilir bir ortam yaratmak mümkün olabilir.

Panel çit uygulamalarıyla en ekonomik koşullarda yararlanabileceğiniz panel çit çeşitleri, memnun kalacağınız birçok alternatifiyle Hakan Çit kalitesini sunuyor. Duble panel çit çeşitleri ile her zaman beyeni kazanan sonuçlara ulaşmanız bizim işimiz.

 Double Panel Çit Kullanım Alanları

Double panel çit kullanımı konusunda uzmanlarımızdan bilgi alarak hangi modeli tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Güvenilir ve şık görünen alanların tercih edilmesi için ihtiyacınız olan çit panel çeşidini kısa sürede temin edebilirsiniz.

 Double panel çit çeşitleri, tabandan uygulama yapılan alanlarda daha sağlam bir etki yaratmak için tercih edilmektedir. Kapılı ya da kapısız olarak sipariş edebileceğiniz ürünlerimizin fiyatı metrekare cinsinden hesaplanmaktadır. Keşif ve montaj konusunda uzman olan ekibimiz, her zaman beğeni kazanan yaklaşımlarla sizi memnun edecek birçok alternatifi sunmaktadır. Duble panel ve diğer çeşitler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dekoratif Panel ÇitKlasik Panel Çit
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hakan Panel Çit
  Hakan Panel Çit
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1