tr

Futbol Sahası Yapımı

Futbol Sahası Yapımı

Futbol sahası yapımı hakkındaki bilgiler verdiğimiz bu makalemizde, spor saha yapımı hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Amatör ve profesyonel Futbol sahası yapımı, alanında büyük hizmetlere imza atmış olan firmamız, sizlere bu alanda verilmesi gereken tüm hizmetleri hem garantili hem de uzman ekip ve ekipmanlar ile hazırlamaktadır. Gençlerin oynayabileceği özel alanların hazırlanmasında toprak etütlerinden sonra gerekli hazırlıklar yapılarak, oyun sahalarının kazımı ve dolum işlemleri süratli ve dikkatli bir şekilde tamamlanmaktadır.

futbol sahası yapımı

 İşverenlerin teknik şartnamede belirtiği alanlara uygun bir şekilde hazırlanacak olan suni çim zeminlerinin döşenmesi ise, belirlenen malzemenin özelliklerine uygun yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.

Futbol sahası yapımı, hizmetlerinde yapılacak olan alanların düzenlenmesi ve tamamen hazır hale getirilmesinden sonra teslim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hazırlanacak her türlü sahaların garantisini veren firmamız, bu alandaki daha önce tamamlayarak teslim ettiği ve muhteşem görünümlü sahaları referans olarak gösterebilmektedir.

Halı Saha Yapımı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1