tr

Hentbol Sahası Yapımı

Hentbol Sahası Yapımı

Hentbol sahası yapımı ve saha ölçüleri ile ilgili tüm detaylı teknik özelliklere ulaşabileceğiniz, makalemizi inceleyerek hentbol sahası yaptırabilirsiniz.

Farklı spor karşılaşmaları için kullanılan çok amaçlı hentbol sahaları ekibimizce uygun ücretlere yapılmakta. Kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getiren çalışma arkadaşlarımız; tasarım, yapım ve onarım aşamalarında sizlere tam destek sunuyor.

Hentbol sahası yapımı

Bilindiği üzere nizami hentbol saha ölçüleri 40 metre boy, 20 metre en şeklindedir. Dikdörtgen şeklinde olur ve uzun kenarlar kenar çizgisi, kısa kenarlar ile kale direkleri arasındaki kısma da dış kale çizgisi denir. Kaleler 2 metre yüksekliğinde ve 3 metre genişliğinde olur. Yan ve üst direkler 8×8 cm boyutlarında ve aynı maddeden yapılır.

Oyun alanı kale çizgisine paralel bir şekilde ikiye bölünür. Sahada emniyet çizgilerinin bulunması gerekir. Serbest atış alanını belirleyen sınırlar 6 metredeki kale alanına paralel olarak kesik kesik çizilir. Yarım dairelik kaleci bölümü de farklı renge boyanır.

Yapım, montaj ve ince detay çalışmalarından sonra teslim işlemlerine kadar yanınızda yer alan Hakan Panel Çit, diğer spor sahaları projelerinde de sizlere destek oluyor. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Tenis Kortu Yapımı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1