tr

Panel Çit Ölçüleri ve Uygulaması

Panel Çit Ölçüleri ve Uygulaması

Her bina ve yapıya uygun olabilen panel çit ölçüleri siparişlere özel olarak ayarlanmaktadır. Aynı zamanda klasik ölçülere sahip olan panel çitler için de hem telefon hem de internet üzerinden siparişleri tamamlamak mümkündür. Ölçüler uygulanacak alanlarda yapılan keşif gezisinden sonra özel cihazlarla tespit edilebilir. Uygulamaları ise son derece pratik olup aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

 Klasik Panel Çitler ve Ölçüleri

panel çit

Yüksekliği özel siparişler doğrultusunda birçok farklı ölçüye ev sahipliği yapan klasik panel çitlerin en kısaları 50 ve 80 cm aralığında olmaktadır. Daha sonra sırasıyla 100 – 120 ve 150 cm ölçülerinde de özel olarak üretilebilir. En yüksek olan versiyonları ise toplamda 250 cm ölçüsünde olabilmektedir. Göz aralıkları ise standart olup 5×10’dur. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan klasik çitlerin kalınlıkları ise 4 -5 mm’lik ölçülerde imal ediliyor.

 Tıpkı ölçülerinde olduğu gibi renklerinde de standart bir yapı bulunmamaktadır. Standart rengi yeşil olsa dahi istenilen her renkte imal edilebilir.

Yükseklik: 50-80-100-120-150-175-200-250 cm

Genişlik: 250 cm

Göz Aralıkları: 5×10

Kalınlık: 4.5-5 mm

Renk: Standart rengi yeşildir diğer renklerde yapılır.

Direk: 50×50-60×60 2 mm Profil Kullanılmaktadır.

Kaplama: Galvaniz üzeri statik boya yapılmıştır.

Kullanım Alanı: Klasik panel çit bahçelerde, sınır belirlemede, hayvan kafeslerinde ve her alanda kullanıma uygundur.

Avantajları: Panel çit sağlam ve dayanıklıdır, bakım gerektirmez, güvenli caydırıcı ve estetik moderndir.

Montaj: Duvar ve toprak zeminlere montaj edilirler.

Double Panel Çitler ve Özel Ölçüleri

Double olarak üretilen panel çit ölçüleri klasik çitlere oranla daha kalın ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kalınlıkları iki kat daha fazla olup çevresel şartlara karşı mukavemet güçleri ekstra gelişkindir. Bu çitler daha çok kamusal binaların korunması amacıyla sipariş edilebilir.

Toplam garanti süreleri ise 5 yıl gibi uzun bir süreyi kapsamaktadır. Siparişi tamamlamadan önce uzmanlardan bilgi almak da sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

187
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Hoş Geldiniz..
Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
1