tr

Panel Çit Montajı

Panel Çit Montajı

Panel çit montajı hakkında teknik detay ve montaj ekipmanları ilgili bilgilere bu yazımızdan ulaşarak panel çit seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen panel çit montajı hem evler ve yazlıklarda hem de kurumsal binalarda işlev görüyor. Söz konusu montajlarda kullanılan tüm ekipmanlar orijinal ürünlerden seçildiği için son derece dayanıklı olmaktadır.

Panel çit montajı

Montaj sonrası garanti süreleri 2 yıldan 5 yıla kadar değişkenlik gösteriyor. Montaj için firmamızla iletişime geçilebilir. Hem telefon hem de internet üzerinden online randevu talebi bulunabilir. İsteklere göre birçok farklı çit çeşidi kataloglardan seçilebilir. Çit montajı ekipmanları olarak klips, profil kapağı, dübel, vida, profil direk gibi ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Panel Çitler ve Seçenekleri

1- Klasik Panel ÇitEn çok tercih ve talep edilen çitlerin başında klasik çitler geliyor. Sınırları ayırmak ve güvenliği sağlamak amacıyla istenilen ölçülerde sipariş edilebilir ve montajları aynı gün içerisinde tamamlanır.

2- Dekoratif Panel Çit: Evlerin ve bahçelerin çok daha estetik görünmesini sağlayan dekoratif çitler geometrik bir yapıya sahiptir. Yeşil, mavi, sarı ve turuncu gibi canlı renk seçenekleri de mevcuttur. Üst bölgeleri dairesel olabilir ve yıldız gibi küçük figürlerle çok daha zengin bir görünüme kavuşturulabilir. Bu çitlerin de fiyatları her bütçeye uygun olup, montajı duvar ve toprak üzerine yapılır. Taksitli ödeme imkanlarından faydalanarak sipariş edilebilir.

3- Double Panel ÇitÇeşitli kamusal binalarda tercih edilen double panel çitler ekstra koruma sağladığı gerekçesiyle tercih sebebidir. Çevresel faktörlerden etkilenmezler ve uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla kullanılabilirler.

4- Pano ÇitHem Türkiye’de hem de dünyada büyük bir rağbet oranıyla talep edilen son çit çeşitleri pano biçiminde olduğu için bu ismi almıştır. Boru şeklinde olan versiyonları da fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hakan Panel Çit
Hakan Panel Çit
Hoş Geldiniz..
Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri Arasında Whattsapp Hizmeti Alabilirsiniz.
1